Magdaleena film

“Magdaleena: läbi tema silmade”

2007.a. anti USA-s välja film “Magdaleena: läbi tema silmade”. See on põhimõtteliselt neljal evangeeliumil põhinev Maarja Magdaleena tunnistus Jeesuse elust, tegevusest, ristisurmast ja ülestõusmisest. See film pole filmikunsti tippsaavutus, kuid on väga hea Kristuse evangeeliumi kuulutamise vahend nii naistele kui ka meestele. Tänaseks päevaks on see tõlgitud 90 keelde ja näidatud umbes 120 riigis. Film kestab 60 min. Filmi on võimalik näha nii inglisekeelsena  eestikeelsete subtiitritega, kui ka venekeelsena. Alates aprillist 2012 on seda filmi näidatud 25 erinevas kohas üle Eestimaa.

Juunikuus 2012 Eelimi kirikus Tallinnas oli “Magdaleenat” vaatamas umbes 100 inimest, enamus küll kristlased. Enamik said väga puudutatud filmi läbi. Tagasiside oli erakordselt positiivne: “See film on Piibel pildis!”; “Nüüd alles mõistan, kui väga Jeesus meid armastab!”; “Hea materjal, et teha misjonitööd!”; “Jumala Vaim puudutas ja ilmutas evangeeliumi sügavusi”; “Oleksin pidanud päästmata inimesi kaasa võtma. Filmil on tugev Püha Vaimu vägi” jne.

Kui Otepää Vabakoguduses “Magdaleenat” näitasime, tegid neli inimest oma otsuse. Ka Harku ja Tallinna vanglas augustis-septembris 2012 on paar inimest oma otsuse teinud.

Magdaleena filmi on igal pool näidatud koos väikese eelneva sissejuhatusega  filmi loomisest ja kasutamisest ning pärast on palutud täita ka tagasisidelehed (6 lihtsat küsimust).

Täispikka filmi on võimalik näidata Sinu koguduses või kogukonnas! Selleks võta ühendust Kertu Tootsiga.  E-mail: tktoots@gmail.com või numbritel 56455044  ja 6481225.

Esmaspäeval, 3.juunil 2013 kell 17.00 toimus Tallinna Vanalinna päevade raames Shnelli tiigi kaldal suures telgis filmiõhtu naistele: “Magdaleena: läbi tema silmade”. Filmi tutvustas Kertu Toots, laulis Annika-Mai Purje. Kohal oli 100 inimest ja tagasiside oli väga positiivne.

Reedel, 11.oktoobril 2013 kell 19.00 näitasin  kõigile huvilistele filmi “Magdaleena: läbi tema silmade” Tallinnas, Tobiase tn. 2. Peale filmi vaatamist tulid paljud eestpalvele ja Püha Vaim andis kõigile palvelistele isiklikud sõnumid. Tänu Jumalale Tema ligiolu ja armastuse eest!!

Reedel, 14. märtsil 2014 kell 18.00 näitasin filmi “Magdaleena: läbi tema silmade” Tallinnas Päästearmee peakorpuses,  Kopli 8.

Reedel, 18.aprillil 2014 kell 18.00 kõnelesid pastorid Tiit ja Kertu Toots Kuressaare Siioni Koguduse Suure Reede jumalateenistusel.  Pärast seda toimus filmiõhtu: “Magdaleena: läbi tema silmade”. Kohal oli 60-70 inimest ja tagasiside oli väga positiivne. Kaks filmisõpra pühendasid oma elu Kristusele.

Teisel jõulupühal, 26.dets. 2014 kell 17.00 olid pastorid Tiit ja Kertu Toots palutud Elva lähistele Uderna hooldekodusse jõuluteenistust läbi viima ning teenima hooldajaid ja hoolealuseid Sõna, palve ja muusikaga. Näitasime kaunis Uderna mõisas ka 60-minutilist “Magdaleena” filmi.  Suur rõõm, et 84-aastane vanaproua Raahel sai Jumala lapseks! Hooldekodu juhataja nentis pärast kohvilauas, et neil pole kunagi olnud nii ilusat jõuluüritust!

Reedel, 27.veebruaril 2015 kell 19.00 teenisid pastorid Tiit ja Kertu Toots Pärnu Vabakoguduses Sõna, palve ja muusikaga. Näitasime ka 60-minutilist “Magdaleena” filmi. Kogudusemaja oli rahvast täis ja tagasiside oli väga positiivne. Inimesi tuli ka eestpalvele.

Reedel, 30.märtsil 2018 kell 12.00 on palutud pastorid Tiit ja Kertu Toots kõnelema Saaremaale, Leisi Baptistikoguduse Suure Reede jumalateenistusele.  Pärast seda toimub filmiõhtu: “Magdaleena: läbi tema silmade”.

Comments are closed.